Select Language

Darbo skelbimai

UAB “Kauno gatvių apšvietimas” reikalingi elektrikai

Darbo pobūdis: gatvių apšvietimo elektros tinklų ir kitų inžinerinių įrenginių  įrengimas ir eksploatacija

  • Darbas iki 1000 V kabelinėse ir oro linijose aukštyje (iš mobilios kėlimo platformos)
  • Tranšėjų kasimas mechanizuotu ir rankiniu būdu
  • Kabelinių linijų įrengimas, montavimas
  • Automatikos spintų, atramų, gembių, šviestuvų montavimas ir eksploatacija

Reikalavimai:

  • Elektrotechninis profesinis išsilavinimas, energetikos darbuotojo pažymėjimas  (AK,VK ar PK apsaugos nuo elektros kategorija)
  • Aukštalipio pažymėjimas (privalumas)
  • Panašaus darbo patirtis
  • Darbštumas, atsakingumas, be žalingų įpročių

Siūlome:

  • Geras darbo sąlygas
  • Atlyginimą 1100-1400 Eur/mėn. ir priedus iki 40% (neatskaičius mokesčių)
  • Darbui reikalingas priemones
  • Sąlygas kvalifikacijos kėlimui ir mokymams

Kreiptis į UAB “Kauno gatvių apšvietimas” Personalo sk., Ringuvos g. 59, Kaunas, tel. (8-37) 746 453, (8-37) 400 240, e-paštas: info@kaunosviesa.lt

UAB “Kauno gatvių apšvietimas” reikalingas darbų vadovas

Darbo pobūdis: gatvių apšvietimo elektros tinklų, eismo valdymo sistemų ir kitų elektrotechninių, inžinerinių įrenginių remonto, priežiūros ir naujų objektų statybos darbai

  • Vadovauti gatvių apšvietimo elektros tinklų ir kitų inžinerinių įrenginių darbams paskirtuose objektuose bei užtikrinti jų atlikimą laiku
  • Organizuoti ir kontroliuoti darbuotojų atliekamus darbus
  • Užtikrinti darbų atlikimo kokybę pagal reikalavimus
  • Pildyti dokumentaciją, susijusią su darbų vykdymu ir priežiūra
  • Kontroliuoti medžiagų ir atliktų darbų kiekius, rengti atliktų darbų aktus, vykdyti medžiagų nurašymus
  • Užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų vykdymą objektuose

  • Aukštasis arba aukštesnysis elektrotechninis išsilavinimas, energetikos darbuotojo pažymėjimas (AK apsaugos nuo elektros kategorija)
  • Statybos specialisto kvalifikacijos atestatas (SPSC), sritis: statinio elektros  inžinerinių sistemų įrengimas

Siūlome:

  • Atlyginimą 1400-1600 Eur/mėn ir priedus iki 40% (neatskaičius mokesčių)
  • Visas darbui reikalingas priemones