Select Language

Kontaktai

Atgal

Gedimų, avarijų registravimas telefonu 24 val./parą

Dispečerinės telefonas (pokalbis įrašomas): (8-37) 746 444 arba (8-37) 341 324

El. paštas: dispecerine@kaunosviesa.lt

Savaitgaliais ir švenčių dienomis prašome skambinti į mobilaus ryšio dispečerinės telefoną: +370 (685) 53552

UAB „Kauno gatvių apšvietimas
Ringuvos g. 59,  LT-45243 Kaunas

Telefonas: 8 (37) 400 240 ; Faksas: 8 (37) 342 242 

El. paštas: info@kaunosviesa.lt

 

Darbo laikas: I - V  7:30-16:00 val.

     Pietūs - 11:30 - 12:00 val.

 

Administracija 

Petras Švažas 
Generalinis Direktorius
Tel. 400 240
El. paštas: petras@kaunosviesa.lt
Rolandas Drulia
Technikos direktorius
Tel. 400 240
El. paštas: rolandas@kaunosviesa.lt
Vilma Jakevičienė
Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė
Tel. 400 248
El. paštas: 
vilma@kaunosviesa.lt

Personalo skyrius

Laimutė Vasiliauskienė
Vadovė
Tel. 746 453
El. paštas: laimute@kaunosviesa.lt
Jolita Naruševičienė
Administratorė
Tel. 400 240
El. paštas: 
info@kaunosviesa.lt

Pirkimų pardavimų skyrius

Aurimas Abarius
Viršininkas


El. paštas: aurimas@kaunosviesa.lt

Buhalterija

Živilė Marčiulaitienė
Vyr. buhalterė
Tel. 400 245
El. paštas: zivile@kaunosviesa.lt

Techninis skyrius

Aušra Petrauskienė
Viršininkė
Tel. 400 249
El. paštas: ausra@kaunosviesa.lt

Eismo valdymo skyrius

Žilvinas Sukackas
Viršininkas
Tel. 400 240
El. paštas: zilvinas@kaunosviesa.lt
Deimantas Bieliūnas
Darbų vadovas
Tel. 400 241
El. paštas: deimantas@kaunosviesa.lt 
Jonas Špokas
Darbų vadovas

El. paštas: 
jonas@kaunosviesa.lt

Remonto skyrius

Jonas Rafanavičius
Viršininkas
Tel. 400 243
El. paštas: rafanavicius@kaunosviesa.lt

Eksploatacijos skyrius

Jonas Puočiauskas
Viršininkas
Tel. 342 294
El. paštas: puociauskas@kaunosviesa.lt
Egidijus Pitkauskas 
Vyr. darbų vadovas
Tel. 400 244
El. paštas: egidijus@kaunosviesa.lt
Paulius Seniūnas
Darbų vadovas
Tel. 400 244
El. paštas: paulius@kaunosviesa.lt
Nerijus Markevičius
Darbų vadovas
Tel. 400 244
El. paštas: 
nerijus@kaunosviesa.lt

 

Želdinių priežiūros skyrius

Robertas Butkevičius
Viršininkas


El. paštas: Robertas@kaunosviesa.lt

Artūras Tumėnas
Darbų vadovas

 
Diana Malinauskienė
Vadybininkė

El. paštas: diana@kaunosviesa.lt

Statybos skyrius

Gediminas Preikša
Vadovas

El. paštas: gediminas@kaunosviesa.lt
Algimantas Petrauskas
Darbų vadovas
El. paštas: petrauskas@kaunosviesa.lt
Eglė Kuskienė
Vadybininkė
El. paštas: egle@kaunosviesa.lt

 Kaip mus rasti : 

Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą



Susisiekite su mumis