Select Language

Darbo skelbimai

UAB “Kauno gatvių apšvietimas” reikalingi elektrikai

Darbo pobūdis: gatvių apšvietimo elektros tinklų ir kitų inžinerinių įrenginių  įrengimas ir eksploatacija

  • Darbas iki 1000 V kabelinėse ir oro linijose aukštyje (iš mobilios kėlimo platformos)
  • Tranšėjų kasimas mechanizuotu ir rankiniu būdu
  • Kabelinių linijų įrengimas, montavimas
  • Automatikos spintų, atramų, gembių, šviestuvų montavimas ir eksploatacija

Reikalavimai:

  • Elektrotechninis profesinis išsilavinimas, energetikos darbuotojo pažymėjimas  (AK,VK ar PK apsaugos nuo elektros kategorija)
  • Aukštalipio pažymėjimas (privalumas)
  • Panašaus darbo patirtis
  • Darbštumas, atsakingumas, be žalingų įpročių

Siūlome:

  • Geras darbo sąlygas
  • Atlyginimą nuo 900 eur/mėn. atskaičius mokesčius bei priedus
  • Darbui reikalingas priemones
  • Sąlygas kvalifikacijos kėlimui ir mokymams

Kreiptis į UAB “Kauno gatvių apšvietimas” Personalo sk., Ringuvos g. 59, Kaunas, tel. (8-37) 746 453, (8-37) 400 240, e-paštas: info@kaunosviesa.lt

UAB “Kauno gatvių apšvietimas” reikalingas Eismo valdymo centro specialistas (ė)

Darbo aprašymas:

  • Eismo srautų mieste stebėsena bei analizavimas
  • Probleminių eismo vietų įvertinimas bei pasiūlymai dėl eismo situacijos gerinimo
  • Eismo valdymo sistemų veikimo priežiūra bei plėtra
  • Informacijos rinkimas, apdorojimas bei analizė
  • Eismo srautų modeliavimas
  • Atskirų sankryžų šviesoforinių valdymų koordinavimas
  • Šviesoforinių sankryžų programų kūrimas, įdiegimas bei redagavimas
  • Gedimų nustatymas ir jų šalinimas per sistemą arba vykstant į vietą

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas, elektronika ir elektros inžinerija arba transporto inžinerija
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Anglų kalba

Siūlome:

  • Laiku mokamą atlyginimą (nuo 1000 eur/mėn. atskaičius mokesčius ir priedai)
  • Lankstų darbo grafiką

Jei žinai, kas yra šviesoforų signalinė grupė, signalinių grupių fazės, ciklas, esi matęs (mačiusi) šviesoforo valdiklį bei turi patirties su šviesoforinių programų kūrimu – mes Tavęs laukiam!

UAB “Kauno gatvių apšvietimas” reikalingi miško darbininkai

Darbo pobūdis: Kauno miesto gatvių ir parkų medžių genėjimas, kirtimas, kelmų šalinimas, želdynų tvarkymas.

  • Vidurinis išsilavinimas su profesine kvalifikacija
  • Patirtis dirbant benzininiais pjūklais (privalumas)
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas)

Įmonė siūlo:

  • Atlyginimą nuo 850 eur/mėn. atskaičius mokesčius ir priedus