Select Language

Darbo skelbimai

UAB “Kauno gatvių apšvietimas” reikalingi elektrikai

Darbo pobūdis: gatvių apšvietimo elektros tinklų ir kitų inžinerinių įrenginių  įrengimas ir eksploatacija

  • Darbas iki 1000 V kabelinėse ir oro linijose aukštyje (iš mobilios kėlimo platformos)
  • Tranšėjų kasimas mechanizuotu ir rankiniu būdu
  • Kabelinių linijų įrengimas, montavimas
  • Automatikos spintų, atramų, gembių, šviestuvų montavimas ir eksploatacija

Reikalavimai:

  • Elektrotechninis profesinis išsilavinimas, energetikos darbuotojo pažymėjimas  (AK,VK ar PK apsaugos nuo elektros kategorija)
  • Aukštalipio pažymėjimas (privalumas)
  • Panašaus darbo patirtis
  • Darbštumas, atsakingumas, be žalingų įpročių

Siūlome:

  • Geras darbo sąlygas
  • Atlyginimą nuo 1100 eur/mėn. neatskaičius mokesčių bei priedus
  • Darbui reikalingas priemones
  • Sąlygas kvalifikacijos kėlimui ir mokymams

Kreiptis į UAB “Kauno gatvių apšvietimas” Personalo sk., Ringuvos g. 59, Kaunas, tel. (8-37) 746 453, (8-37) 400 240, e-paštas: info@kaunosviesa.lt

UAB “Kauno gatvių apšvietimas” reikalingas Eismo valdymo centro specialistas (ė)

Darbo aprašymas:

  • Eismo srautų mieste stebėsena bei analizavimas
  • Probleminių eismo vietų įvertinimas bei pasiūlymai dėl eismo situacijos gerinimo
  • Eismo valdymo sistemų veikimo priežiūra bei plėtra
  • Informacijos rinkimas, apdorojimas bei analizė
  • Eismo srautų modeliavimas
  • Atskirų sankryžų šviesoforinių valdymų koordinavimas
  • Šviesoforinių sankryžų programų kūrimas, įdiegimas bei redagavimas

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas, elektronika ir elektros inžinerija arba transporto inžinerija
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Anglų kalba

Siūlome:

  • Laiku mokamą atlyginimą (nuo 1300 eur/mėn. neatskaičius mokesčių ir priedai)
  • Lankstų darbo grafiką

Jei žinai, kas yra šviesoforų signalinė grupė, signalinių grupių fazės, ciklas, esi matęs (mačiusi) šviesoforo valdiklį bei turi patirties su šviesoforinių programų kūrimu – mes Tavęs laukiam!

UAB “Kauno gatvių apšvietimas” reikalingas ekonomistas (ė)

Darbo aprašymas

Pagrindinis Jūsų darbas bus susijęs su bendrovės finansine veiklos analize, prognoze, rizikų įvertinimu, strategijos ekonominės dalies rengimu. Bendrovės biudžeto sudarymu ir jo vykdymo duomenų apdorojimu bei analize.

  • Finansinių ir veiklos duomenų sisteminimas, apdorojimas ir duomenų ekonominė analizė
  • Bendrovės biudžetų, jų vykdymo ataskaitų rengimas
  • Finansinių ir ekonominių rodiklių ataskaitų teikimas
  • Metinio finansinio planavimo organizavimas
  • Įmonės strategijos ekonominės dalies rengimas ir strategijos vykdymo ataskaitų rengimas

  • Aukštasis arba aukštesnysis ekonominis išsilavinimas
  • Patirtis analizuojant ekonominius ir finansinius įmonės veiklos rodiklius
  • Darbštumas, atsakingumas, kompiuterinis raštingumas

Siūlome:

  • Atlyginimą nuo1300 eur/mėn. neatskaičius mokesčių ir priedus